وودویو

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


روشهاي فديب دادن مردان توسط همسرانشان
 
روش‌های تشخیص خیانت شوهران! – سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران …
www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي
Translate this page
Aug 25, 2010 – اما روشی که توسط حقیر در سطور زیر برای رو شدن دست مردان ارائه شده، به میزان 3 /1 درصد، … کار کشته، دادن وعده و وعیدهای فراوان و البته بی‌اساس به افراد جامعه است. … ازسویی دیگر، همسران خیانت پیشه هم، به جای رسیدگی به امور خانوادگی ….. و ريا ، فريب كاري و چاپلوسي ، توجيه خلافهاي مالي، و هزاران معضل مصيبت ساز …
چگونه با مردان صحبت کنیم تا به حرف هایمان گوش دهند؟ – بیتوته
www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat…/men4-listen-words.htm…
Translate this page
طرز صحبت کردن با مردان,صحبت کردن با مردان,چگونه با مردان صحبت … تحقيقات جديدترين تفاوت ميان تعداد كلماتي كه در روز توسط مردان و زنان به كار مي‌رود را تاييد كرده … در اين صورت ممكن است زن رو به همسرش كند و بگويد: «وقتي دو سال تمام به تو مي‌گفتم كه گل‌ها زيبا هستند، پيش خودت چه فكري مي‌كردي؟ … در حال فريب دادن‌شان هستند.
99 صفتی که مرد دوست دارد در همسر خود ببیند – وااسلاماه
vaislamah.com/99-صفتی-که-مرد-دوست-دارد-آنرا-در-همسر-خود-ب/
Translate this page
5- مرد دوست دارد همسرش را همیشه بشاش و خنده رو ببیند . …. 58- به شوهر خود اظهار محبت نماید چه با اخلاق خود و یا گفتار خود و یا هر روشی که مناسب بداند . … 64- زمانیکه در کنار شوهرش هست خود را با مجله خواندن یا گوش دادن به رادیو یا تماشای ….. را رعایت کنند، رعایت این نکات اگر توسط طرفین انجام بگیره زندگی بسیار محکمی خواهد شد.
شیوه صحیح صحبت کردن با مردان – نمناک
namnak.com/صحبت-کردن-با-مردان.p15681
Translate this page
Rating: 4.4 – ‎57 votesصحبت کردن با مردان و طرز صحبت کردن با مردان و گوش دادن به همسر و حرف گوش نکردن همسران را در نمناک ببینید. … یکی از مشکلات و گله های زن و شوهرها این است که نمی دانند چگونه با همسرشان صحبت کنند و یا …. تحقیقات جدیدترین تفاوت میان تعداد کلماتی که در روز توسط مردان و زنان به کار می رود را …. در حال فریب دادن شان هستند.
رازهایی که زنان متأهل باید آن را بدانند – خبرآنلاین
https://www.khabaronline.ir/detail/334318/weblog/moazzen

 NS